اخذ استعلام ازشهرداری جهت نقل وانتقال سند

باسلام ساختمان بنده یک پیلوت دو واحد روی هم بود پایان کار گرفتم بعد از پایان کار چون پیلوت طوری بود که با کمترین هزینه دوپارکینگ جدا ویه سوییت دراوردم بعد واحد 2 طبقه 2 را به یکنفر فروختم وبهش گفتم این دو واحد هست وهرواحد یک سند دارد یک سند را به نام ایشان زدم وگفتم طبقه همکف چون مشاع هست شریکیم اون هم قبول کرد ورفتم شهرداری استعلام گرفتم وسند بنام ایشان زدم بعدازیک سال طبقه اول را بهش فروختم ودر مبایعه نامه نوشتیم یک واحد اپارتمان طبقه اول پشت پارکینگ وسوییت ولی متراژ همان توسند بود را نوشتیم ننوشتیم چند مترسوییت چون خریدار شفاها می گفت من هم دو واحد از شما میخرم یعنی سوییت را بعنوان واحد بهش نفروختم خونه را یه مقدار پول گرفتم بعد رفتم شهرداری استعلام واسه نقل انتقالات اینبارهم گرفتم (کارشناس شهرداری در هر دوبار نیامد نگاه کنه که خلافی داره یا نه )بعد که بردم دفترخانه واسه سند خریدار زد زیر قولش رفت به شهرداری گفت این ساختمان خلافی داره چرا بهش استعلام دادین الان شهرداری نمی زاره من سند بزنم و پرونده را برده به ماده 100جریمه کرده من سوالم این هست من دو واحد به این اقا فروختم نه 3واحد ایا جریمه طبقه همکف به عهده من هست یا خریدار میتونم به عنوان حقوقی از حقم دفاع کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

وضعیت: بسته (دارای اعتبار برای حداکثر 1 پاسخ)
میزان حق المشاوره (برای هر پاسخ): 80,000 ریال
مهارت: -
حوزه قضایی: اردبیل
0 پاسخ
2,266 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۶/۱۱/۰۶ ۱۳:۱۳