اعاده حیثیت

با سلام و احترام
بنده مدیر یک شرکت مخابراتی هستم و دو نفر از ساکنین محل که یکی از دکلهای ما آنجا احداث شده است بقیه اهالی را نگران کرده و گفتن که دکل سرطان زا است این در حالی است که این دکل دارای شناسنامه بوده و تمام تجهیزات نصب شده بر روی آن دارایی تاییده از سازمان تنظیم مقررات بوده و هیچگونه مشکل قانونی ندارند حال بنده دو سوال دارم
این دو نفر با استندات جمع آوری امضا از اهالی از شرکت شکایت کرده و دادگاه در حال بررسی پرونده می باشد بنده تمامی مدارک و مستندات و مجوزهای لازم را به دادگاه بدوی ارایه نموده و در پرونده اضافه کرده ام
حال سوال اول دادگاه در روند اشتباهی به جای استعلام از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات که متولی این بخش بوده از شبکه بهداشت استعلام نموده این در حالی است که تصمیم گیری در این مورد ارتباطی به شبکه بهداشت نداشته و باید از سازمان تنظیم مقررات استعلام میگرد
در مورد اول بنده باید چطوری میتوانم وارد عمل شوم وقتی که دادگاه بر اساس نظر شبکه بهداشت اقدام به صدور رای بر علیه این شرکت کرد
سوال دوم بنده در صورتیکه بتوانم در این مرحله تبریه شوم چطوری میتوانم بر علیه این دو نفر احاده جیثیت کنم تا این مشکل مجددا در مکانهای دیگری برای این شرکت بوجود نیاید.
با تشکر از وقتی که برای بنده گذاشتید

وضعیت: بسته (پاسخ رایگان)
مهارت: جرایم علیه اشخاص
1 پاسخ
2,753 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ ۱۵:۵۲