تعاونی مسکن

سلام. بنده حدود نه سال عضو هیات مدیره تعاونی مسکن بودم و حدود 8 سال ان به تعاونی مسکن مامور شده بودم. 6 سال اول از صاحبین امضا بودم ولی سالهای آخر صاحب امضا نبودم. متاسفانه در همین سالهای آخر صاحبین امضا با ندانم کاری و انجام کارهای غیر قانونی از جمله ابهامات مالی، عدم تشکیل مجامع و ... باعث عزل هیات مدیره در سال 95 شده اند. حال هیات مدیره جدید اعلام کرده که از بنده شکایت کرده و من باید دریافتی هایی که در سالهای گذشته داشته ام برگردانم (این مبالغ جزیی بوده) این درحالی است که ما در قراردادهای فیمابین اعضا و هیات مدیره اجازه برداشت داشته ایم. ولی در مجامع عمومی مصوب نشده است. ضمنا مبلغی از تنخواه اینجانب نیز ثبت نشده که تنخواه من بدهکار می باشد و یکی از موضوعات شکایت هم همین اسن . . حال سوال اینجاست که چون کلیه اعضا این قراردادها را امضا نموده اند اصولا اعضای جدید می توانند شکایتی داشته باشند و اینکه اصلا بنده به حرفهای آنها اعتنای بکنم یا اینکه بگویم منتظر رای دادگاه خواهم ماند. و آیا بابت تنخواه میتوانند ادعا کنند که باید به ارزش روز تسویه گردد.( تا امروز ابلاغیه یا اظهار نامه کتبی بابت تسویه موارد فوق به بنده نداده اند.) . با تشکر

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: مباحث متفرقه
حوزه قضایی: تهران
2 پاسخ
2,777 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ ۱۴:۰۳