تعاونی مسکن

سلام. بنده حدود نه سال عضو هیات مدیره تعاونی مسکن بودم و حدود 8 سال ان به تعاونی مسکن مامور شده بودم. 6 سال اول از صاحبین امضا بودم ولی سالهای آخر صاحب امضا نبودم. متاسفانه در همین سالهای آخر صاحبین امضا با ندانم کاری و انجام کارهای غیر قانونی از جمله ابهامات مالی، عدم تشکیل مجامع و ... باعث عزل هیات مدیره در سال 95 شده اند. حال هیات مدیره جدید اعلام کرده که از بنده شکایت کرده و من باید دریافتی هایی که بابت پاداش و مابه التفاوت دستمزد (با توجه به مامور شدن اینجانب به تعاونی حقوق و مزایای اینجانب به میزان قابل توجه ای کسر شده بود)در سالهای گذشته داشته ام برگردانم (این مبالغ جزیی بوده) این درحالی است که ما در قراردادهای فیمابین اعضا و هیات مدیره نوشته ایم هیات مدیره بابت پرداخت به کسانی که صلاح بداند و امور پیش بینی نشده اجازه برداشت به میزان 3% از کل هزینه ها را دارد. ولی در مجامع عمومی مصوب نشده است. حال سوال اینجاست که چون کلیه اعضا این قراردادها را امضا نموده اند اصولا اعضای جدید می توانند شکایتی داشته باشند که پاداش و مابه التفاوت های دریافتی اینجانب غیر قانونی است و اینکه اصلا بنده به حرفهای آنها اعتنای بکنم یا اینکه بگویم منتظر رای دادگاه خواهم ماند.( تا امروز ابلاغیه یا اظهار نامه کتبی بابت تسویه موارد فوق به بنده نداده اند.) . با تشکر

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: سایر مقررات حقوقی
حوزه قضایی: تهران
1 پاسخ
2,806 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ ۱۴:۴۲