ضمن خسته نباشید خدمت وکیل محترم.

در حدود یک سال پیش منزلی در شهرستان طبس استان خراسان جنوبی به اجاره دادم در بنگاه به خانمی.بعد گذشت مدتی مثل اینکه خانم و برادرشان در کنتور شماره انداز دست برده و ان را خراب میکنند.از قضا من روزی برای کاری به درب منزل رفتم که ناگهان ماشین اداره گاز امد و کنتور را باز کرد و گفت صورت جلسه را امضا کنید من هم اطلاع دادم من فقط صاحب ملک هستم و خانه در اجاره است ولی انها گفتند باید صاحب خانه امضا کند من هم امضا کردم ماموران اداره گاز شماره انداز داخل حیاط را باز کردند و از دم درب شیر را پلمپ کردند و رفتند من هم چون خانه در اجاره بود پیگیر مسعله نشدم و به خود مستاجر سپردم..،موقعی که از بیرون امد.و خودم به دنبال کار و زندگیم رفتم.بعد گذشت چهار ماه ابلاغ برای من امد که به دلیل دستکاری در کنتور گاز ان هم دو مرتبه شما محکوم هستید یک مرتبه از داخل شماره انداز و بعدی پاره کردن پلپم من هم مدارک بنگاه را برداشتم و به دادگاه رفتم و ارائه دادم ولی چون متاسفانه مستاجر حدود یک ماه بود از ان منزل و شهر رفته بود دادگاه به حرف و مدارک من توجه نکرد و بعد چند جلسه رفت امد مرا محکوم به پرداخت دو فقره هشت ملیون تومانی در حق دولت که با توجه به یکسان بودن جرم فقط هشت تومانش قابل پرداخت بود.و رضایت اداره گاز و پرداخت خسارتش.
من هم واقعا از درون اتش گرفتم که با توجه به اینکه در ان زمان منزل در اجاره دیگری بوده و من هیچ نفعی در کار نداشتم دادگاه چون نتونسته مستاجر پیدا کنه منو بدون سابقه کیفری محکوم کرده خودم در بیست روز تجدید نظر رفتم و در استان کرمان مستاجر پیدا کرد و اوردش و بردمش محضر و ازش نامه مهضری گرفتم که دستکاری کنتور کار خودش و برادرش بوده و بقیه اعترافاتش رو به صورت کامل نوشت و روز هجدهم برای تجدید نظر استان بیرجند فرستادم.حالا جناب وکیل سوال من این هست ایا با وجود نامه مهضری ایا من تبرئه خواهم شد .و سوال دوم که واجب تر هست من ادن منزل فروختم و باید بیست روز دیگه تحویل بدم ایا امکان داره دادگاه بگه تا اون خانم خودش معرفی نکنه انشعاب گاز وصل نکنید چون در اون صورت باز من گرفتار میشم.لطف بفرمایید ببینم ایا منو با وجود مدارکی که فرستادم تبرئه میکنند و دنبال مستاجر خواهند افتاد یا خیر خواهند گفت باید مستاجر خودش معرفی کنه.
واقعا ممنون میشم واضح راهنمایی بفرمایید .با کمال تشکر

وضعیت: باز (پاسخ رایگان)
مهارت: موارد متفرقه
1 پاسخ
2,645 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ ۰۲:۲۲