وصیت نامه و حق وکالت

ا درود و عرض تشکر از محضرتان
عمو و زن عموي من داراي دو واحد اپارتمان بودند که زن عموي من با کمک برادرشان يک وصيت نامه تنظيم کردند که طبق ان قرار شد بعد از فوت هر کدام از انها اين دو واحد اپارتمان وقف سراي سالمندان زرتشتي قرار بگيرد (ما زرتشتي هستيم ) منوط به اينکه فردي را که زنده باشد در سرا تا اخر عمر در انجا نگهداري کنند و در اواخر سال 94 زن عموي من فوت کرد و عمويم را به سرا بردند و دو واحد اپارتمان را در اختيار گرفتند
لازم به ذکر است که در حدود سال 93 عمويم وکالت دريافت حقوقش و دريافت حسابهاي بانکي اش را به من داد و من خرجهايي را که در ان موقع داشتند انجام ميدادم و بعد از رفتن عمويم به سرا خرجهاي اضافه ايي که در سرا براي عمويم انجام ميشد (از قبيل هزينه هاي .داروئي و پزشک و پوشک و ...)را از طريق همان کارت پرداخت ميکردم حالا مشکلي که من دارم اينست که در پاراگرافي از اينوصيتنامه امده است که کارت حقوق عمويم هم در اختيار سرا باشد تا در جهت هزينه هاي عمويم مصرف گردد
حالا با توجه به اينکه اختيار استفاده از کارت را من وکالت دارم و در اين وکالت حق توکيل به غير را ندارم ايا سرا ميتواند مدعي در اختيار داشتن وجوه کارت از الان (چون به تازه گي اين موضوع را به من گفته اند )و يا حتي از سال 94 باشند ؟

وضعیت: بسته (پاسخ رایگان)
مهارت: مباحث متفرقه
1 پاسخ
3,166 بازدید
تاریخ ثبت: ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ ۱۰:۱۵